Пожалуйста, подождите...
24.12.2018 Авторські видання та публікації > Роздiл: ВИДАННЯ Пам’ятка працівнику державної лісової охорони щодо документального оформлення дій лісопорушн

   Пам’ятку видано в рамках програми ENPI-FLEG командою Світового банку у співпраці з Державним комітетом лісового господарства України (сьогодні правонаступником ДКЛГ є Державна агенція лісових ресурсів України). Видання  розроблене відповідно до вимог чинного адміністративного та лісового законодавства України, має роз’яснювально-рекомендаційний характер та розрахована на нижню й середню ланку державної лісової охорони. У виданні роз’яснюються окремі проблемні питання чинного законодавства, які виникають під час виявлення, доказування та документального оформлення незаконних рубок та інших лісопорушень. Пам’ятка також містить практичні поради щодо ефективної реалізації окремих повноважень лісової охорони, в ній окреслюються юридичні аспекти типових дій лісової охорони в різних ситуаціях під час документального оформлення лісопорушень. Враховуючи те, що більшість контактів лісової охорони з порушниками відбувається безпосередньо в лісових масивах, автор наголошує на практиці застосування лісівниками заходів особистої безпеки під час виконання службових обов’язків, роз’яснює правові аспекти дій в екстремальних ситуаціях.

     
          Видання рекомендовано Державним комітетом лісового господарства України для використання в роботі працівниками державної лісової охорони.

 

     Для довідки: Регіональна програма «Вдосконалення систем правозастосування і управління в лісовому секторі країн східного напрямку Європейської політики добросусідства і Росії» (далі - «Програма») направлена на створення більш довершених механізмів управління в лісовому секторі, що відноситься до основних пріоритетних завдань, сформульованих в Санкт-Петербурзькій декларації і Індикативному плані дій Міністерського процесу ФЛЕГ в Європі та Північній Азії (ENA FLEG).

        Програма надає підтримку урядам країн-учасниць програми, громадянському суспільству та приватному сектору в розробленні раціональних та сталих методів ведення лісового господарства, включаючи запобігання незаконній діяльності в лісовому секторі. Країни-учасниці програми – Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова, Росія та Україна. Програма фінансується Європейським Союзом. Виконавці Програми: Світовий банк, Міжнародний союз охорони природи, Всесвітній фонд дикої природи.


    ОЗНАЙОМИТИСЬ З ТЕКСТОМ МОЖНА ТУТ - ПАМЯТКА 

 

    Зміст обкладинки доступний тут - ОБКЛАДИНКА

 

    грудень 2010 року