Пожалуйста, подождите...
25.01.2019 Роздiл: Новини Загальнонаціональна оцінка с г земель за межами населених пунктів з 01.01.2019
 
     1 січня 2019 року набрала чинності постанова КМУ «Про проведення загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення» №105 від 07.02.2018 року, яка відміняє необхідність складання технічної документації з нормативної грошової оцінки для окремих ділянок сільськогосподарського призначення.
 
     Постановою встановлено порядок організаційних дій з проведення зазначеної нормативної грошової оцінки одночасно на території всієї країни, що забезпечить оновлення показників нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення у відповідності до Методики нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення.
 
     Також це дозволить органам місцевого самоврядування отримати актуальну базу для визначення розміру плати за землю без необхідності залучення коштів місцевого бюджету або власників та землекористувачів.
 
     Реалізація постанови дозволить значно скоротити час на підготовку до продажу на земельних торгах прав оренди земельних ділянок, що забезпечить сталі надходження до місцевих бюджетів за рахунок плати за землю.
 
     Грошову оцінку земель сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів було проведено протягом 2018 року на площі у 35 млн. га.