Пожалуйста, подождите...
09.04.2019 Новини > Роздiл: НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА ​ДРОВА ПРОПОНУЮТЬ ЗВІЛЬНИТИ ВІД ОПОДАТКУВАННЯ
     У Верховній Раді зареєстровано законопроект №2406а, яким передбачено внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування дров, які відпускаються населенню для побутових потреб. 
 

 

     Законопроект повинен був розглядатися на засіданні комітету з питань аграрної політики та земельних відносин 27 лютого, однак, через відсутність кворуму, воно не відбулося.

     Один з співавторів законопроекту народний депутат Микола Кучер зазначив, що Україна вже впевнено стала на шлях здобуття енергетичної незалежності, в цьому напрямку здійснюється чимало заходів, однак ще дуже багато потрібно зробити для того, щоб нарешті повністю відмовитися від споживання імпортного газу.

«Треба створювати усі можливі умови, щоб люди переходили на альтернативні види палива. За підрахунками експертів, звільнення дров від оподаткування має сприяти зменшенню споживання населенням природного газу щонайменше на 0,5 млрд м3»,

– наголосив Микола Кучер.

     Окрім того, прийняття даного законопроекту може вирішити й ще одну проблему – дасть можливість ефективніше використовувати залишки лісозаготівлі, яких щороку утворюється близько 2 млн м3, зазначив депутат.

             Джерело: Drovnik.com.ua.