Пожалуйста, подождите...
06.10.2021 Коментарі та роз’яснення > Роздiл: ОФІЦІЙНІ Припинення юридичної особи: хто має право підпису

Припинення юридичної особи: хто має право підпису

 

Виконання функцій комісії з припинення юридичної особи (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) може бути покладено на орган управління юридичної особи.

 

До комісії з припинення юридичної особи (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) або ліквідатора з моменту призначення переходять повноваження щодо управління справами юридичної особи. Голова комісії, її члени або ліквідатор юридичної особи представляють її у відносинах з третіми особами та виступають у суді від імені юридичної особи, яка припиняється.

 

Отже, з моменту відкриття ліквідаційної процедури всі права керівника юридичної особи переходять голові ліквідаційної комісії (ліквідатору). Такий платник податків (в особі ліквідатора) повинен подавати та підписувати податкову звітність до контролюючого органу за місцем реєстрації та/або за неосновним місцем обліку до дня внесення запису про припинення юридичної особи до Єдиного державного реєстру.

 

Податкова консультація:http://www.visnuk.com.ua/uploads/assets/files/2017/%D0%86%D0%9F%D0%9A/2018/303_%D1%96%D0%BF%D0%BA.pdf

 

Джерело: Вісник: офіційно про податки