Пожалуйста, подождите...
22.09.2020 Роздiл: ІНШІ Жгут траву - куда обращаться?

В этом году площадь лесных пожаров по сравнению с прошлым годом увеличилась в 40 раз. Одна из основных причин – сжигание сухой травы и опавших листьев. Государственная экологическая инспекция в течение этого года составила 765 протоколов по фактам самовольного выжигания растительности.

Читати далі
11.08.2020 Роздiл: Контроль та перевірки ЯК ПІДГОТУВАТИСЬ ДО ПЕРЕВІРКИ ДЕРЖПРАЦІ?

Протягом останніх років питанню перевірок Держпраці приділяють значну увагу як правозахисники, так і самі підприємці. Причиною цьому є значні штрафи, які сягають сотні тисяч гривень за одне порушення, та, які набули чинності на початку 2015 року. 

Читати далі
24.07.2020 Роздiл: ІНШІ НОВИНИ Відкориговано підстави для інспекційних відвідувань Держпраці

Уряд змінив окремі положення Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого постановою КМУ від 21.08.2019 р. № 823.

 

По-перше, у зв'язку із тим, що до Мінекономіки від Мінсоцполітики перейшла сфера регулювання трудових відносин, то будуть перезатверджені форми:

службового посвідчення інспектора праці;

картки обліку даних інспектора праці;

 

До затвердження Мінекономіки зазначених форм застосову

Читати далі
24.07.2020 Роздiл: НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА Уряд прийняв постанову про збереження полезахисних лісових смуг

Сьогодні, 22 липня, прийнято постанову, якою затверджуються Правила утримання та збереження полезахисних лісових смуг, розташованих на землях сільськогосподарського призначення.

Читати далі


Сторiнки: 1 2 3...54

Правозастосування в лісовому господарстві України.