Наказ ДПС України від 09.06.2023 № 445 "Про затвердження Методики проведення перевірки достовірності, повноти нарахування та сплати податку на прибуток"
Наказ ДПС України від 09.06.2023 № 445 "Про затвердження Методики проведення перевірки достовірності, повноти нарахування та сплати податку на прибуток"
ДПС затверджено Методику проведення перевірки загальних положень податкового та іншого законодавства України, контроль за дотриманням якого покладено на податкові органи.
Північне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків інформує, що з метою закріплення єдиних методологічних підходів
За яких умов проводяться документальні позапланові перевірки під час дії воєнного стану?
Головне управління ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що підпунктом 69.2 пункту 69 підрозділу 10 розділу ХХ Податкового кодексу України визначено: документальні позапланові перевірки під час дії воєнного стану проводяться за наявності під час пров
КАС ВС сформулював висновок у справі щодо отримання ліцензії на право зберігання пального для власних потреб
ВС у складі колегії суддів КАС вказав, що для оцінки наявності в діях суб’єкта господарювання складу правопорушенн
27 квітня 2021 року набере чинності Закон України від 04.03.2021 р. №1320-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання надмірному тиску на суб’єктів господарювання».
У Держекоінспекції напрацювали механізми співпраці з правоохоронцями для збільшення відсотку розслідуваних екологічних злочинів та забезпечення невідворотної відповідальності для порушників. Зокрема, ДЕІ буде оперативніше інформувати поліцію та прокуратуру про факти, що мають склад кримінального порушення, а також про недопуск на під
Здійснення контролю за дотриманням порядку використання страхувальниками страхових коштів Фонду соціального страхування України – одне з завдань та функцій управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області.
Карантин не впливає на планові чи позапланові перевірки Фонду, тому що, Фонд не входить до переліку державних органів нагляду (контролюючих органів), на які поширюється Закон «Про основні засади державного наг
Вашій увазі пропонується аналіз правової позиції Верховного Суду, яка за своєю суттю матиме важливі наслідки для бізнесу.
Для кого ця стаття:
Протягом останніх років питанню перевірок Держпраці приділяють значну увагу як правозахисники, так і самі підприємці. Причиною цьому є значні штрафи, які сягають сотні тисяч гривень за одне порушення, та, які набули чинності на початку 2015 року.
Как плановые, так и внеплановые налоговые проверки могут иметь самые плачевные последствия, а именно — служить поводом для открытия уголовного производства в отношении руководителя предприятия. Последний, получив на руки акт о результатах проверки, должен воспользоваться правом подать возражения. Параллельно можно готовиться к судебному разбирательству по обжалованию налогового уведомления-решения. При этом руководителю предприятия стоит помнить, что на данном этапе он — не обвиняемый и не правонарушитель.
<
В залежності від підстав проведення перевірки поділяються на планові та позапланові.
1.1. Планові заходи
Підставою
ПИСЬМО МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦИИ от 22.02.2013 года № А-2098/8.2
Министерством юстиции рассмотрено Ваше обращение <...> относительно разъяснения законодательства о представлении информации по запросу органа государственной налоговой службы и сообщается.
ДЕРЖАВНА ФІНАНСОВА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ
Наказ Державної фінансової інспекції України 14.12.2011 N 90
Відповідно до статті 64 Господарського кодексу України, підприємство самостійно визначає свою організаційну структуру, установлює чисельність працівників і штатний розпис. Типову форму штатного розпису передбачено лише для бюджетних підприємств, установ, організацій, яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від 28.01.2002 р. № 57.
Типова форма штатного розпису передбачає графи, у яких зазначаються назви структурних підрозділів і посад, кількість штатних одиниць
«Як потрібно себе вести у разі отримання запиту з ДПІ про надання інформації, на що звертати увагу та як боротися з податковими органами у разі надіслання запиту з порушеннями?».
«Отмена налогового решения по той причине, что при его принятии контролирующий орган был неправ, - кажется мне чем-то совершенно нереальным». Чем же вызвана подобная ситуация? Далеко не в последнюю очередь позицией ВАСУ, которую старший юрист АО Arzinger проанализировала на примере одного из распространенных споров о бюджетном возмещении НДС.
Как бы пессимистично это ни звучало, но факт: мы живем в государстве с претензией на правовое. Причем с маленькой такой претензией. Ведь как еще можно назвать государство, где правовой нигилизм отлича
Налоговая проверка имеет четко структурированную процедуру, прописанную в Налоговом кодексе, и налогоплательщику необходимо в полной мере использовать тот инструментарий, который позволит отстаивать свой бизнес и свои финансовые интересы
При осуществлении невыездных проверок налогоплательщиков, налоговый орган руководствуется Налоговым кодексом. Статья 79 Налогового кодекса отобрала право налогового органа проводить документальные нев
Відомо, що певна частина податкових перевірок закінчується у суді, оскаржуються документи, складені податківцями за результати таких перевірок. За деякими спірними питаннями податківці разом із судами визначились остаточно, за іншими - триває складний процес пошуку істини. В цілому ж можна відмітити певну лібералізацію й відхід від суто фіскальних підходів.
ПОМИЛКИ У ПОДАТКОВИХ НАКЛАДНИХ? НІЧОГО СТРАШНОГО
Так, багато проблем виникає у платників ПДВ з приводу помилок і нед