Пожалуйста, подождите...
24.07.2020 Роздiл: ІНШІ НОВИНИ Відкориговано підстави для інспекційних відвідувань Держпраці

Уряд змінив окремі положення Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого постановою КМУ від 21.08.2019 р. № 823.

 

По-перше, у зв'язку із тим, що до Мінекономіки від Мінсоцполітики перейшла сфера регулювання трудових відносин, то будуть перезатверджені форми:

службового посвідчення інспектора праці;

картки обліку даних інспектора праці;

 

До затвердження Мінекономіки зазначених форм застосову

Читати далі
16.06.2020 Роздiл: ІНШІ НОВИНИ Уряд заборонив проводити пробне ЗНО, а також змінив правила перетину кордону

Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Міністерства охорони здоров’я і вніс зміни до постанови Уряду, якою регламентується карантин. Зокрема з 15 червня не можна буде відновити роботу кінотеатрів, не можна буде проводити пробне зовнішнє незалежне оцінювання, але будуть послаблені правила обсервації для осіб, що приїжджа

Читати далі
18.02.2020 Роздiл: ІНШІ НОВИНИ 7 рішень Кабміну для спрощення ведення бізнесу: що передбачено

12 лютого 2020 року Кабмін прийняв 7 рішень, метою яких є спрощення підприємницької діяльності та стимулювання розвитку економіки.

 

За результатами засідання Уряд затвердив рішення про захист ринку органічного виробництва - відкриті реєстри виробників органічних продуктів не дозволять маркувати такою свою продукцію тим, хто насправді її не виробляє.

 

Будуть у вільному доступі, що надасть мо

Читати далі
18.02.2020 Роздiл: ІНШІ НОВИНИ Дані публічної кадастрової карти отримали офіційний статус

Кабінет міністрів України надав офіційний статус геопросторових даних кадастрів та інформаційних систем, розміщених на картографічній основі Державного земельного кадастру.

 

Ухвалення постанови КМУ - важливий крок на шляху побудови єдиної державної інформаційної системи, яка б містила просторові дані різних кадастрів та інформаційних систем.

 

Це гарантує можливість надання статусу офіційних

Читати далі
21.01.2020 Роздiл: ІНШІ НОВИНИ Уточнено перелік розрахунково-касових операцій, які не обкладаються ПДВ

Унесено зміни до переліку операцій із розрахунково-касового обслуговування, які відповідно до п. 196.1 Податкового кодексу (далі – ПК) не є об’єктом оподаткування (затверджений постановою Правління НБУ від 01.08.17 р. № 73).

 

Зокрема, зміни стосуються операцій, пов’язаних із відкриттям (закриттям) рахунків клієнтів у національній та іноземних валютах, банківських металах; документарним оформленням чи підтвердженням розрахунків; проведенням розрахунків т

Читати далі
21.01.2020 Роздiл: ІНШІ НОВИНИ Підкориговано порядок обліку платників ЄСВ

Наказом Мінфіну від 21.10.19 р. № 436 (далі – Наказ № 436) підготовлено зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Мінфіну від 24.11.14 р. № 1162 (далі – Наказ № 436, Порядок № 1162 відповідно).

 

Передбачено, що ці зміни набудуть чинності через 10 днів із моменту офіційного оприлюднення Наказу № 436. П

Читати далі
04.01.2020 Роздiл: ІНШІ НОВИНИ Реквізити рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів, які діють з 01.01.2020 року

    Головне управління Державної казначейської служби у Черкаській області повідомляє що з 03.01.2020 змінено реквізити бюджетних рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного

Читати далі
31.12.2019 Роздiл: ІНШІ НОВИНИ Через дії Кабміну можуть збанкрутувати три прибуткових держпідприємства - експерт

4 грудня Кабінет Міністрів України затвердив постанову №1015 «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», відповідно до якої збільшуються нормативи відрахування частки прибутку, що спрямовується на виплату дивідендів за результатами фінансово-господарської діяльності у 2018 році.

Зміни торкнулись трьох компаній, а саме ПрАТ «Укргідроенерго» та акціонерних товариств «Українська залізниця» та «Об’єднана гірничо-хімічна компанія».

Відтепер ці компанії за п

Читати далі
11.11.2019 Роздiл: ІНШІ НОВИНИ Суд підтвердив правоту полтавських інспекторів, які наклали на ФОП штраф у понад 3 млн грн, виявивши 28 неоформлених працівників

Після надходження до Управління Держпраці у Полтавській області скарги від приватної особи, посадові особи Управління, відповідно до Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, провели інспектування діяльності фізичної особи-підприємця, на якого скаржились.

Читати далі
27.06.2019 Роздiл: ІНШІ НОВИНИ З 1 липня 2019 р. потрібно мати ліцензію на зберігання пального

     З 1 липня 2019 р. набудуть чинності зміни, внесені ЗУ № 2628-VIII від 23.11.2018 р. в ЗУ від 19.12.1995 р. № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального».

Читати далі
13.02.2019 Роздiл: ІНШІ НОВИНИ Свеські лісівники прокоментували звинувачення Держекоінспекції

     Початок нового року відзначився для Свеських лісівників неприємними сюрпризами.

Одне з кращих підприємств Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства, лідер з будівництва лісових доріг, новатор у питаннях впровадження

Читати далі
13.02.2019 Роздiл: ІНШІ НОВИНИ Майже 6 млн. грн. збитків розраховано за результатами планової перевірки ДП «Свеське лісове господарство»

     На виконання річного плану заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік Державною екологічною інспекцією у Сумській області у період з 21.01 по 01.02.2019 року проведена планова перевірка дотримання вимог природоохоронного законодавства ДП «Свеське лісове господарство». У ході проведення перевірки виявлено, що у порушення вимог п. 21 ч. 2 ст. 3, ч. 4 ст. 3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», п. 4 Додатку до Закону України &laq

Читати далі
09.01.2019 Роздiл: ІНШІ НОВИНИ Україна перейшла на нові національні стандарти якості деревини, гармонізовані з європейськими

       Із січня 2019 року лісова промисловість України перейшла на європейські стандарти класифікації та вимірювання лісо­ та пилопродукції.

       У них суттєво змінені підходи до визначення розмірно­якісних характеристик лісо­ та пиломатеріалів. Якщо раніше ділова деревина (лісоматеріали круглі) в Україні розподілялася на три сорти (І, ІІ, ІІІ) та мала низку сортиментів за їх призначенням, то з 2019 року – розподіляється на чотири класи якості (A, B, C, D), як і в європейських країнах, з відсутнім визна

Читати далі
03.08.2018 Роздiл: ІНШІ НОВИНИ Держлісагентство: на 25,5 тисячах гектарів відтворено лісів у І півріччі 2018 року

Лісгоспи, які підпорядковані Державному агентству лісових ресурсів, чітко виконують завдання з лісовідтворення. На всіх зрубах, після підготовки ґрунту, відбувається садіння молодих саджанців та висівання. Про це йшлося під час колегії відомства за підсумками роботи лісової галузі у першому півріччі 2018 року, яка відбулася 2 серпня.

Варто зазначити, що Держлісагентству належить 73% всіх лісів України. І саме на цих територіях, де відбувається планова заготівля деревини, можна констатувати, що лісівники забезпечують відновлення лісу.

Так, за півроку садіння і висіва

Читати далі
03.08.2018 Роздiл: ІНШІ НОВИНИ Об’єднані територіальні громади Чернігівщини прагнуть отримати на свій баланс ліси

Об’єднані територіальні громади Чернігівщини прагнуть отримати на свій баланс ліси, які колись були в підпорядкуванні колгоспів. За питання передачі лісів громадам взялися представники Чернігівського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад.

Читати далі
31.07.2018 Роздiл: ІНШІ НОВИНИ НА ЧЕРКАЩИНІ СТВОРЕНО РОБОЧУ ГРУПУ КОРИСТУВАЧІВ МИСЛИВСЬКИХ УГІДЬ

Відтепер на Черкащині діятиме Робоча група користувачів мисливських угідь. Такий дорадчий орган на громадських засадах було створено на нараді з користувачами мисливських угідь області та мисливствознавцями держлісгоспів. Засідання відбулося на базі Черкаського лісгоспу 27 липня.

Читати далі
31.07.2018 Роздiл: ІНШІ НОВИНИ Щодо оприлюднення недостовірної інформації з посиланням на нібито коментар заступника Голови Держлісагентства Володимира Бондаря

Як повідомлено на офіційному сайті Державного агенства лісових ресурсів України: на низці інформаційних сайтів оприлюднено новини, в яких, зокрема, надано нібито коментар заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимира Бондаря стосовно ветування Президентом України Закону про додатковий мораторій на експорт дров та дослідження британської неурядової організації.

Державне агентство лісових ресурсів України звертає увагу на те, що цитати та висновки з прямим п

Читати далі
31.07.2018 Роздiл: ІНШІ НОВИНИ

Сучасні технології допомагають лісівникам Черкащини під час неспокійного і дуже відповідального періоду – пожежонебезпечного сезону. У шести лісгоспах протягом останніх кількох років вже встановлено 15 телевізійних систем відеоспостереження за лісами. Три з них має на своїй базі Золо

Читати далі
26.03.2014 Роздiл: ІНШІ НОВИНИ ВІТАННЯ З ЮВІЛЕЄМ !

Сьогодні відзначає свій ювілейний день народження директор ДП "Смілянський лісгосп" Сегеда Юрій Юрійович.

ШАНОВНИЙ   ЮРІЮ  ЮРІЙОВИЧУ !

Прийміть найщиріші  вітання та побажання міцного здоров’я, щастя, та миру !

 

У цей святкови

Читати далі
26.02.2014 Роздiл: ІНШІ НОВИНИ Звільнено начальника Черкаського ОУЛМГ Кошина Ю.А.

Згідно наказу Державного агентства лісових ресурсів України від 25.02.2014 р. №124-к за власним бажанням із займаної посади звільнено начальника Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Юрія КОШИНА з 26.02.2014 р.

Джерело - Черкаське обласне управління  лісового та мисливського господарства

П.С. Вітаю лісівників Черкащини з цією довгоочікуваною подією, а Юрію Андрі

Читати далі
Сторiнки: 1 2...3